Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Sob 22:58, 30 Lip 2016    Temat postu:

Jak masz ochotę porozmawiac na dowolny temat odezwij sie na ginger399@wp.pl
art
PostWysłany: Nie 19:08, 24 Lip 2016    Temat postu:

Witaj. Mam na imię Tomek. I do Częstochowy nie mam aż tak daleko. Moja sytuacja jest dość podobna do Twojej. Jeśli chcesz porozmawiać to zostawiam maila actind92@gmail.com.
Amigo Vulnerable
PostWysłany: Nie 18:02, 24 Lip 2016    Temat postu:

Ja mieszkam niedaleko Częstochowy.
Chętnie bym popisał (jak nie przeszkadza Ci różnica wieku, jestem 6 lat młodszy).
GG: 57721230
mail: Insomniac96@interia.pl
w ostateczności tu priv Razz
Asiulaa
PostWysłany: Sob 20:40, 23 Lip 2016    Temat postu: Samotność w Częstochowie

Cześć! Mam na imię Asia i mam 26 lat i jestem z Częstochowy. Jestem tu nowa, w przypływie smutku i bólu postanowiłam sklecić tutaj parę zdań. Jestem osobą, która uwielbia się śmiać, bawić, przebywać wśród ludzi, ale takich ludzi, z którymi czuję się swobodnie, którzy w pełni mnie akceptują. Nie zawsze jestem śmiała, mam problem z samooceną, choć podobno tego po mnie nie widać. Jestem osobą samotną i chyba pechowo u mnie z miłością, związkami, dłuższymi relacjami... Bardzo wiele od siebie daje osobie, na której mi zależy i oczekuje wzajemności, może to zbyt wiele... Wielokrotnie zawiodłam się na przyjaciółkach, facetach, bardzo przeżywając każdą straconą relację. Nie mam obecnie nikogo na tyle bliskiego, z kim mogłabym spędzać samotne chwile, kto podzielałby moje uczucia, czasami nie do przejścia w odosobnieniu.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i mieszkasz w Częstochowie lub okolicy-daj o sobie znaćWink Może warto się spotkać?Wink

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group