Forum dla samotnych Strona Główna dla samotnych
jesteś samotny/na? nie jesteś sam/sama!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję pomocy w ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla samotnych Strona Główna -> 25 do 30 lat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrewss515




Dołączył: 23 Sty 2021
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 15:31, 23 Sty 2021    Temat postu: Potrzebuję pomocy w ...

dzięki szanownemu systemowi edukacji człowiek ma istotne braki m.in w językach obcych; jedną z metod jest wspólna nauka online np.przez skype; to daje wolność podróżowania oraz podejmowania pracy; niemiecki na tapecie u mnie; możesz nie umieć nic tu chodzi o wymuszenie systematyczności oraz kontakt z żywym człowiekiem co daje więcej niż najlepszy program komputerowy Smile dla wzajemnej korzyści i pożytku

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BUBAA
Gość






PostWysłany: Nie 6:42, 24 Sty 2021    Temat postu:

Ich habe eine Żabe ;)
A poważnie już: jest taka stronka friendmatch kropka kom.
Nie powiem, że polecam bo jeszcze tam z nikim nie pisałam. Ale daję znać, że coś takiego jest.
Co to ten friendmatch? Tam są ludzie z całego świata. Niektórzy szukają znajomych z okolicy bo akurat przeprowadzili się w nowe miejsce, inni chcą poćwiczyć języki obce, inni chcą nawiązać jedynie znajomość internetową.
Jak sobie rozwiniesz menu to tam jest opcja "members only" -> "search friends". Możesz wybrać płeć, przedział wiekowy, państwo i bach! wyskakują ludzie :) (z Polski też są, ale możesz wybrać Niemcy)
Do samego przeglądania nie musisz mieć konta. Jak to dalej to nie wiem bo się tam jeszcze nie logowalam, nie wiem czy to za free czy nie.

Jak ten friendmatch rzeczywiście działa i uda Ci się z kimś tam pogadać to pochwal się tu :D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla samotnych Strona Główna -> 25 do 30 lat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin