Forum dla samotnych Strona Główna dla samotnych
jesteś samotny/na? nie jesteś sam/sama!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

INFJ zainteresowany ezoteryką o nietypowym charakterze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla samotnych Strona Główna -> 35 do 40 lat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Falion

Przeczytał: 52 tematy

PostWysłany: Pią 2:12, 19 Cze 2020    Temat postu: INFJ zainteresowany ezoteryką o nietypowym charakterze

Witam,

Wedle typów osobowości MBTI mój typ to INFJ. Jestem introwertykiem (mocno w skali introwertyzmu), choć mogę być skłonny do ekstrawersji. Wszystko zależy od sytuacji, osoby i okoliczności. Lubię długie, głębokie rozmowy.

Mam 36 lat, 174 cm wzrostu, mieszkam w woj. świętokrzyskim.
Jestem wolny (nie jestem w związku) i szukam osoby również najlepiej w podobnym położeniu. Jestem po rozwodzie. Nie mam dzieci, ani innych zobowiązań.

Mam zainteresowania zarówno typowe, jak i nietypowe. Te typowe, to słuchanie muzyki, gry komputerowe, informatyka. Lubię siedzieć na YouTubie (zarówno rozrywkowo, jak i w celach rozwojowych). Smile
Do tych nietypowych należy ezoteryka, rozwój duchowy (reinkarnacja, karma i wiele innych - ezoteryka w zarówno teoretycznym, jak i praktycznym sensie /własne doświadczenia w tym zakresie są dla mnie istotne/, nauczyciele duchowi /Eckhart Tolle, Mooji i inni./ etc, aczkolwiek nie jestem fanem teorii spiskowych). Czytanie, psychologia etc (lubię czytać literaturę, z której można się czegoś dowiedzieć, niefikcję). Czasem lubię się wybrać na spacer, do lasu itp. W życiu bardzo istotny jest dla mnie spokój. Z racji, iż mocno jestem w tematach ezo, istotne jest aby ta osoba była chociaż otwarta na tego typu tematykę /nie musi w niej siedzieć, wystarczy otwarty umysł do pewnego stopnia/, dlatego też, jeżeli jesteś fanatyczną katoliczką/jehowcem/cynikiem/mocnym sceptykiem/etc NIE pisz do mnie, bo najpewniej się nie dogadamy (najlepiej w ogóle niech katolicy i tego typu nie piszą).

W relacji cenię bliskość, czułość, oddanie, szczerą otwartą rozmowę, lojalność. Myślę, że najbliższa sercu osoba powinna być jednocześnie najlepszym przyjacielem.

Szukam osoby podobnej do siebie, podobnie patrzącej na świat, czy o podobnych zainteresowaniach, takiej, z którą można byłoby utworzyć bliską relację. Trudno powiedzieć jaka mogłaby być to osoba, gdyż czasem życie potrafi zaskoczyć.

Interesują mnie głównie bliskie relacje. Aczkolwiek każda nowa znajomość jest super. Czy to wspólne wyjście na spacer, czy też pisanie (przynajmniej na początku znajomości).

Nie mam dzieci i takowych nie planuję posiadać (myślę, że najlepiej poznać osobę, która myśli podobnie); nie mam nałogów.

Co cenię w ludziach:
dobre serce, ugodowość, czułość, łagodność, opiekuńczość, bezkonfliktowość, bezinteresowność, lojalność, szczerość, uczuciowość, uczciwość, otwarty umysł, szerokie horyzonty myślowe, osoby, na których można polegać/liczyć, umiejętność chodzenia na kompromis, skromność.

Osoby zainteresowane znajomość proszę o pisanie na e-maila: [link widoczny dla zalogowanych]

Lub ewentualnie jako odpowiedź w tym temacie.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Falion dnia Nie 14:52, 16 Sie 2020, w całości zmieniany 35 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Ja 555
Gość

PostWysłany: Nie 22:59, 05 Lip 2020    Temat postu: Samotnosc

Cześć
Odwiedziłam to forum gdyż doskwiera mi samotność.
Co do typu osobowości to robiłam test jakiś czas temu ale nie pamiętam wyniku, muszę powtórzyć.
Ja też czuję się trochę wyobcowana na tym świecie.
Zawsze byłam otwartą, entuzjastyczną osobą ale życie lub raczej ludzie dali mi mocno w kość.
Obecnie poszukuję siebie, prawdziwej siebie oraz ludzi, którzy będą mną zaciekawieni z wzajemnością. Mam 40 lat.
Jeśli masz chęć, napisz msmdd małpa WP pl.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Ja555
Gość

PostWysłany: Nie 23:19, 05 Lip 2020    Temat postu: P. S.

A więc jestem ENFP czyli entuzjastą. Choć na chwilę obecną mój entuzjazm dogorywa pochowany głęboko po niedawnym pogrzebie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Falion

PostWysłany: Czw 4:26, 16 Lip 2020    Temat postu:

Ogłoszenie cały czas aktualne.
Zapraszam do kontaktu odwiedzające osoby. Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Falion

PostWysłany: Czw 4:42, 16 Lip 2020    Temat postu:

Piszę trzeciego posta, aby móc zamieścić link do adresu email. Wink
Zapraszam.

Ostatnio zmieniony przez Falion dnia Czw 14:13, 16 Lip 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla samotnych Strona Główna -> 35 do 40 lat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach